LM238WF2-SSP3 23,8 inch TFT LCD-schermmmodule
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSP3
Modelnaam:
LM238WF2-SSP3
Diagonale grootte:
23,8"
Kleurdiepte:
16.7M 69% NTSC
Typ van de lamp:
15S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder
Productbeschrijving
LM238WF2-SSP3 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSP3
Diagonale grootte 23.8"
Bezelopening -
Outline Grootte 535.29(W) × 313.145 ((H) × 12.7 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven 16.7M 69% NTSC
Typ van de lamp 15S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 1.96/2.05W (type/max.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSP3 LCD Screen Foto's:
LM238WF2-SSP3 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM238WF2-SSP3 23,8 inch TFT LCD-schermmmodule 0
LM238WF2-SSP3 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSP3 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSP3 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM238WF2-SSP3?
V: Hoe lang is de garantie vanLM238WF2-SSP3?
A: 90 dagen garantie.
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
V: Kan je mijn bestelling van LCD-paneel verklarenLG LM238WF2-SSP3 Op een zeer lage waarde?
A: Ja, dat kunnen we.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%