LM238WF2-SSP2 23,8 inch LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSP2
Modelnaam:
LM238WF2-SSP2
Diagonale grootte:
23,8"
Kleurdiepte:
16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp:
WLED [15S4P], 30K uur, W/O bestuurder
Productbeschrijving
LM238WF2-SSP2 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSP2
Diagonale grootte 23.8"
Bezelopening -
Lijst Dim. 535 ((H) × 313 ((V) × 11,65 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus IPS, meestal zwart, zender
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron WLED [15S4P], 30K uur, W/O bestuurder
Gewicht 2.17/2.28 kg (type/max.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Stroomvoorziening 5.0 (type)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSP2 LCD-schermfoto's:
LM238WF2-SSP2 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM238WF2-SSP2 23,8 inch LCD-schermmmodule voor desktopmonitor 0
LM238WF2-SSP2 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSP2 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSP2 LCD-paneel FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM238WF2-SSP2 ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
A: Ja, dat kunnen we.
V: Hoe de betaling vanLM238WF2-SSP2 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%