| Merknaam: | KOE |
| Modelnummer: | TX43D57VC0CAA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TX43D57VC0CAA 17,0 inch 1280*1024 LCD schermpaneel Voor KOE
TX43D57VC0CAA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HITACHI |
| Model P/N | TX43D57VC0CAA |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 341.5 ((W) × 274.6 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 368 ((H) × 306 ((V) × 21,3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 270 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 10/12 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS-Pro, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 73% NTSC |
| Lichtbron | CCFL [4 stuks], W/O Driver |
| Gewicht | 2.10 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| TX43D57VC0CAA 17,0 inch 1280*1024 LCD schermpaneel Voor KOE | |
TX43D57VC0CAA LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
TX43D57VC0CAA LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TX43D57VC0CAA verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TX43D57VC0CAA dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies