LM238WF2-SSN1 23,8 inch LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSN1
Modelnaam:
LM238WF2-SSN1
Diagonale grootte:
23,8"
Kleurdiepte:
16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp:
15S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder
Productbeschrijving
LM238WF2-SSN1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSN1
Diagonale grootte 23.8"
Bezelopening -
Outline Grootte 535 ((W) × 313 ((H) × 13,2 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp 15S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 1.96kg (type.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSN1 LCD Screen Foto's:
LM238WF2-SSN1 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM238WF2-SSN1 23,8 inch LCD-schermmmodule voor desktopmonitor 0
LM238WF2-SSN1 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSN1 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSN1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang is de garantie vanLM238WF2-SSN1 ?
A: 90 dagen garantie.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM238WF2-SSN1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM238WF2-SSN1?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Kan ik mijn goederen betalen?LM238WF2-SSN1Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%