LM238WF2-SSM2 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSM2
Modelnaam:
LM238WF2-SSM2
Diagonale grootte:
23,8"
Kleurdiepte:
16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp:
WLED [15S4P], 30 km uur, zonder bestuurder
Type signaal:
LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pins Connector
Productbeschrijving
LM238WF2-SSM2 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSM2
Diagonale grootte 23.8"
Bezelopening -
Lijst Dim. 535 ((W) × 313 ((H) × 11,65 ((D) mm
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Bekijk richting Symmetrie
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Gewicht 2.17/2.28 kg (type/max.)
Framerate 60 Hz
Behandeling Antiglare, harde coating (3H)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Operatiemodus IPS, meestal zwart, zender
Lichtbron WLED [15S4P], 30 km uur, zonder bestuurder
Ontworpen voor Desktopmonitor
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pinnen Connector
Stroomvoorziening 5.0 (type)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSM2 LCD-schermfoto's:
LM238WF2-SSM2 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM238WF2-SSM2 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor 0
LM238WF2-SSM2 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSM2 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSM2 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM238WF2-SSM2 ?
V: Hoe lang is tde garantie ofLG LM238WF2-SSM2 ?
A: 90 dagen garantie.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM238WF2-SSM2 ?
A: we geven u het trackingnummer en dan kunt u uw bestelformulier traceren op de website.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM238WF2-SSM2?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%