LM238WF2-SSM1 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmodule
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSM1
Modelnaam:
LM238WF2-SSM1
Diagonale grootte:
23,8"
Kleurdiepte:
16.7M 69% NTSC
Typ van de lamp:
15S4P WLED, 30K-uren, zonder Bestuurder
Type signaal:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Productbeschrijving
LM238WF2-SSM1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSM1
Diagonale grootte 23.8"
Bezelopening -
Outline Grootte 535 ((W) × 313,12 ((H) × 13,2 ((D) mm
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 16.7M 69% NTSC
Frequentie 60 Hz
Gewicht 1.96/2.05 kg (type/max.)
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Typ van de lamp 15S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSM1 LCD-schermfoto's:
LM238WF2-SSM1 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM238WF2-SSM1 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmodule 0
LM238WF2-SSM1 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSM1 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSM1 LCD-paneel FAQ:
V: Accepteert u monsterorders vanLM238WF2-SSM1 ?
A: Natuurlijk! Voorbeeld bestelling is welkom.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?LM238WF2-SSM1Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzendt u de goederen vanLM238WF2-SSM1 ?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%