LM238WF2-SSL1 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM238WF2-SSL1
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LM238WF2-SSL1
Diagonale grootte:
23,8"
Resolutie:
1920 (RGB) ×1080, FHD 92PPI
Actief gebied:
527,04 (B) × 296,46 (H) mm
Zienhoek:
89/89/89/89 (type)
Werkstand:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Kleurdiepte:
16.7M 69% NTSC
Typ van de lamp:
15S4PWLED, 30 km uur
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Type signaal:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LM238WF2-SSL1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM238WF2-SSL1
Diagonale grootte 23.8"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 535 ((W) × 313 ((H) × 13,2 ((D) mm
Oppervlakte Glare (Haze 0%), Hard coating (3H)
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven 16.7M 69% NTSC
Typ van de lamp 15S4PWLED, 30 km uur
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 1.91/2.01kg (type/max.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSL1 LCD Screen Foto's:
LM238WF2-SSL1 LCD-paneel Verzending en pakket:LM238WF2-SSL1 23,8 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor 0
LM238WF2-SSL1 LCD-scherm Verzending Levering:
LM238WF2-SSL1 LCD-scherm retour:
LM238WF2-SSL1 LCD-paneel FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM238WF2-SSL1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM238WF2-SSL1 ?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Hoe de betaling vanLM238WF2-SSL1 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Accepteert u steekproeforders vanLM238WF2-SSL1?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%