LM230WU3-STC1 Originele 23,0 inch LCD-paneel voor Desktop-monitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM230WU3-STC1
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LM230WU3-STC1
Diagonale grootte:
23.0“
Resolutie:
1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 98PPI
Actief gebied:
495.36 ((W) × 309.6 ((H) mm
Grootte van de contour:
523.4 ((W) × 335.6 ((H) × 36.9 ((D) mm
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Kleuren weergeven:
16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp:
12 stuks CCFL, 50.000 uur, met omvormer.
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Signalinterface:
Single Link TMDS, 30 pinsConnector
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LM230WU3-STC1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM230WU3-STC1
Diagonale grootte 23.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 98PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 495.36 ((W) × 309.6 ((H) mm
Bezelopening 499.4 ((W) × 313,6 ((H) mm
Outline Grootte 523.4 ((W) × 335.6 ((H) × 36.9 ((D) mm
Helderheid 400 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Frequentie 60 Hz
Gewicht 2.79/2.93 kg (type/max.)
Oppervlakte Antiglare (Haze 13%), harde coating (3H)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus S-IPS, meestal zwart, zendbaar
Reactietijd 5.5/6.5 (Type.) ((Tr/Td)
Typ van de lamp 12 stuks CCFL, 50.000 uur, met omvormer.
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface Single Link TMDS, 30 pinsConnector
Inlaatspanning 18.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM230WU3-STC1 LCD-schermfoto's:
LM230WU3-STC1 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM230WU3-STC1 Originele 23,0 inch LCD-paneel voor Desktop-monitor 0
LM230WU3-STC1 LCD-scherm Verzending Levering:
LM230WU3-STC1 LCD-scherm retour:
LM230WU3-STC1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM230WU3-STC1?
V: Hoe lang is de garantie vanLM230WU3-STC1?
A: 90 dagen garantie.
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
V: Kan je mijn bestelling van LCD-paneel verklarenLG LM230WU3-STC1 Op een zeer lage waarde?
A: Ja, dat kunnen we.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%