| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM230WF9-SSA3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM230WF9-SSA3 23.0 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule
LM230WF9-SSA3 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM230WF9-SSA3 |
| Diagonale grootte | 23.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 517.2 ((W) × 302.8 ((H) × 12.7 ((D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 1.79/1.88 kg (type/max.) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Typ van de lamp | 14S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder. |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM230WF9-SSA3 23.0 inch 1920*1080 LCD-schermmmodule | |
LM230WF9-SSA3 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM230WF9-SSA3 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM230WF9-SSA3?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLM230WF9-SSA3?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLM230WF9-SSA3Ik krijg niet kan werken?
A: LM230WF9-SSA3 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies