| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM230WF5-TLA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM230WF5-TLA1 23,0 inch LCD-paneel module voor LG
LM230WF5-TLA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM230WF5-TLA1 |
| Diagonale grootte | 23.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Bezelopening | 513.784 ((W) × 291.016 ((H) mm |
| Outline Grootte | 533.2 ((W) × 312 ((H) × 11,8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/75/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 1.3/3.7 (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 66% NTSC |
| Typ van de lamp | 3 stringsWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.90/2.10 kg (type/max.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM230WF5-TLA1 23,0 inch LCD-paneel module voor LG | |
LM230WF5-TLA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM230WF5-TLA1 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM230WF5-TLA1?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLM230WF5-TLA1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLM230WF5-TLA1Ik krijg niet kan werken?
A: LM230WF5-TLA1 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies