| Merknaam: | KOE |
| Modelnummer: | TX26D50VM0BAA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TX26D50VM0BAA 10,4 inch 800*600 TFT-LCD scherm voor KOE
TX26D50VM0BAA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HITACHI |
| Model P/N | TX26D50VM0BAA |
| Diagonale grootte | 10.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm |
| Bezelopening | 215.8 ((W) × 163.0 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 243 ((H) × 185.1 ((V) × 11 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 54% NTSC |
| Lichtbron | WLED [3S8P], 70K uur, met LED-driver |
| Gewicht | 560 g (typisch) |
| Ontworpen voor | Gezondheidszorg |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | CMOS (1 ch, 8-bit), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C; trillingsniveau: 2,0 G (19,6 m/s2) |
| TX26D50VM0BAA 10,4 inch 800*600 TFT-LCD scherm voor KOE | |
TX26D50VM0BAA LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TX26D50VM0BAA verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TX26D50VM0BAA dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies