| Merknaam: | KOE |
| Modelnummer: | TX26D24VC0AAA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TX26D24VC0AAA 10,1 inch 1280*800 TFT-LCD scherm voor KOE
TX26D24VC0AAA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | KoE |
| Model P/N | TX26D24VC0AAA |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 229.46×149.1×4.31 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | IPS, meestal zwart, zender |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | WLED, met LED-driver |
| De massa | 146 g (type) |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), Connector40 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| TX26D24VC0AAA 10,1 inch 1280*800 TFT-LCD scherm voor KOE | |
TX26D24VC0AAA LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TX26D24VC0AAA verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TX26D24VC0AAA dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies