LM215WF3-SLM1 21,5 inch TFT LCD-scherm
Merknaam: LG
Modelnummer: LM215WF3-SLM1
Modelnaam:
LM215WF3-SLM1
Diagonale grootte:
21.5“
Resolutie:
1920 (RGB) ×1080, FHD 102PPI
Actief gebied:
476.064 (W) ×267.786 (H) mm
Lijst Dim.:
497.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11 ((D) mm
Afbeeldingsmodus:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Ondersteunende kleur:
16.7M 72% NTSC
Lichtbron:
WLED [16S2P], 30 km uur, bestuurder zonder
Ontworpen voor:
Desktopmonitor
Interface type:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Productbeschrijving
LM215WF3-SLM1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM215WF3-SLM1
Diagonale grootte 21.5"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm
Bezelopening 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm
Lijst Dim. 497.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11 ((D) mm
Behandeling Glare (Haze 0%), Hard coating (3H)
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus IPS, meestal zwart, zender
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron WLED [16S2P], 30 km uur, zonder bestuurder
Gewicht 1.92/2.02kg (type/max.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Stroomvoorziening 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM215WF3-SLM1 LCD-scherm:
Voor een snelle levering moet u ons uw exacte contactgegevens geven.
LM215WF3-SLM1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM215WF3-SLM1 21,5 inch TFT LCD-scherm 0
LM215WF3-SLM1 LCD scherm Internationale bestellingen:
LM215WF3-SLM1 LCD-scherm over het artikel en de verzendprijs:
Voor producten die zelden of nooit worden verkocht, is de vermelde prijs mogelijk niet nauwkeurig.
De verzendkosten naar afgelegen landen of eilanden kunnen aanzienlijk variëren.
LM215WF3-SLM1 LCD-paneel FAQ:
V: Kan ik mijn goederen betalen?LM215WF3-SLM1Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM215WF3-SLM1?
V: Wat gebeurt er als deLM215WF3-SLM1Ik krijg niet kan werken?
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM215WF3-SLM1 ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%