LM201U05-SLL2 20,1 inch lcd monitor 1600*1200 voor pc
Merknaam: LG
Modelnummer: LM201U05-SLL2
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LM201U05-SLL2
Diagonale grootte:
20.1"
Resolutie:
1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Actief gebied:
408 (W) ×306 (H) mm
Lijst Dim.:
432 ((W) × 331,5 ((H) × 25,5 ((D) mm
Lichtbron:
6 stuks CCFL, 45K uur, zonder chauffeur
Kleurdiepte:
16.7M 72% NTSC
Toepassing:
Desktopmonitor
Werkstand:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Interface type:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LM201U05-SLL2 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM201U05-SLL2
Diagonale grootte 20.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 408 ((W) × 306 ((H) mm
Bezelopening 413.0(W) ×311.0(H) mm
Outline Grootte 432 ((W) × 331,5 ((H) × 25,5 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Helderheid 300 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 8001 (type) (TM)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 6.5/7.5 (Type.) ((Tr/Td), 6 (Type.) ((G tot G)
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp 6 stuks CCFL, 45K uur, zonder bestuurder
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 3.20/3.25 kg (type/max.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Inlaatspanning 18.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM201U05-SLL2 LCD-display Waarschuwing:
Installatiehandleiding Niet inbegrepen:
Garantie voor verenigbaarheid:
Kwaliteitsborging en testen:
Voorzorgsmaatregelen bij ontvangst:
Veiligheidsprotocol tijdens het testen:
LM201U05-SLL2 LCD-display Nuttige informatie:
Matching grootte, resolutie en achtergrondlicht:
Contact met ons opnemen voor hulp:
LM201U05-SLL2 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM201U05-SLL2 20,1 inch lcd monitor 1600*1200 voor pc 0
LM201U05-SLL2 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM201U05-SLL2?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?LM201U05-SLL2Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
A: Ja, dat kunnen we.
LM201U05-SLL2 LCD-scherm bedieningsuren:
Maandag tot en met vrijdag: 8:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
Dank u voor uw vertrouwen in onze producten en diensten.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%