| Merknaam: | KOE |
| Modelnummer: | TX18D45VM5BPA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TX18D45VM5BPA 7.0 inch 800*480 LCD-scherm LCD Voor KOE
TX18D45VM5BPA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | KoE |
| Model P/N | TX18D45VM5BPA |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezelopening | 155.5 ((W) × 93.44 ((H) mm |
| Outline Grootte | 165 ((W) × 106 ((H) × 9,9 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 480 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 45% NTSC |
| Typ van de lamp | 3S9PWLED, 40K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | 4-draad Resistive Touch, F/G |
| Gewicht van het paneel | 168 g |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C; Trillingsniveau: 2,0 G (19,6 m/s2) |
| TX18D45VM5BPA 7.0 inch 800*480 LCD-scherm LCD Voor KOE | |
TX18D45VM5BPA LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TX18D45VM5BPA verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TX18D45VM5BPA dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies