LM190WX1-TLE1 19.0 inch 1440*900 LCD Display Module voor LG
Merknaam: LG
Modelnummer: LM190WX1-TLE1
Modelnaam:
LM190WX1-TLE1
Diagonale grootte:
19.0"
Resolutie:
1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 89PPI
Actief gebied:
410.4 ((W) × 256.5 ((H) mm
Lijst Dim.:
427.2 × 277,4 × 15,8 (H × V × D)
Kleurdiepte:
16.7M 72% NTSC
Werkstand:
TN, normaal wit, transmisief
Lichtbron:
Vier stuks CCFL, 50.000 uur, geen bestuurder.
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Signalinterface:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Productbeschrijving
LM190WX1-TLE1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG
Model P/N LM190WX1-TLE1
Diagonale grootte 19.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 89PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 410.4 ((W) × 256.5 ((H) mm
Bezelopening 414.4 ((W) × 260,5 ((H) mm
Lijst (mm) 427.2 × 277,4 × 15,8 (H × V × D)
Behandeling Antiglare, harde coating (3H)
Luminansie 300 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 1000: 1 (Typ.) (TM)
Zienhoek 80/80/75/85 (type)
Reactie 1.3/3.7 (Type.) ((Tr/Td) ms
Goed zicht op Om zes uur.
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Kleurdiepte 16.7M 72% NTSC
Achterlicht Vier stuks CCFL, 50.000 uur, geen bestuurder.
De massa 1.80/1.90 kg (type/max.)
Gebruikt voor: Desktopmonitor
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Type signaal LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Spanningsvoorziening 5.0V (type.)
Max. Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
LM190WX1-TLE1 LCD-display Waarschuwing:
Installatiehandleiding Niet inbegrepen:
Garantie voor verenigbaarheid:
Kwaliteitsborging en testen:
Voorzorgsmaatregelen bij ontvangst:
Veiligheidsprotocol tijdens het testen:
LM190WX1-TLE1 LCD-display Nuttige informatie:
Matching grootte, resolutie en achtergrondlicht:
Contact met ons opnemen voor hulp:
LM190WX1-TLE1 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM190WX1-TLE1 19.0 inch 1440*900 LCD Display Module voor LG 0
LM190WX1-TLE1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang is de garantie vanLM190WX1-TLE1?
A: 90 dagen garantie.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM190WX1-TLE1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM190WX1-TLE1?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Kan ik mijn goederen betalen?LM190WX1-TLE1Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
LM190WX1-TLE1 LCD-scherm bedieningsuren:
Maandag tot en met vrijdag: 8:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
Dank u voor uw vertrouwen in onze producten en diensten.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%