| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM190WH1-TLA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM190WH1-TLA1 18,5 inch LCD-scherm
LM190WH1-TLA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM190WH1-TLA1 |
| Diagonale grootte | 18.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Bezelopening | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Outline Grootte | 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 13.5 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/75/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 1.1/3.9 (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 2 stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur. |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.55kg (type.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM190WH1-TLA1 18,5 inch LCD-scherm | |
LM190WH1-TLA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM190WH1-TLA1 LCD-paneel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?18.5inch lcdpanelLM190WH1-TLA1Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen18.5inch lcd-paneelLM190WH1-TLA1voor verzending?
Maak je geen zorgen, de LM190WH1-TLA1 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fLM190WH1-TLA1Kan ik niet werken?
A: De LM190WH1-TLA1 zal vóór verzending goed getest worden. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies