| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM190E09-TLB1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM190E09-TLB1 19,0 inch 1280*1024 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
LM190E09-TLB1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM190E09-TLB1 |
| Diagonale grootte | 19.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Bezelopening | 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 396 ((W) × 324 ((H) × 10,4 ((D) |
| Luminansie | 250 (typisch) (cd/m2) |
| Zienhoek | 85/85/75/85 (type) (CR>10) |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Kleurdiepte | 16.7M 68% NTSC |
| De massa | 1.25/1.35 kg (type/max.) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactie | 1.3/3.7 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Achterlicht | Vier snaren WLED, 30K uur, geen bestuurder |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM190E09-TLB1 19,0 inch 1280*1024 LCD-schermmmodule voor desktopmonitor | |
LM190E09-TLB1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM190E09-TLB1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe bestel je een lcd-paneelLM190E09-TLB1?
A: We accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wanneer komt mijn bestelling?19.0inch lcd paneelLM190E09-TLB1?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen19.0inch lcd-paneelLM190E09-TLB1voor verzending?
Maak je geen zorgen, onze LG LM190E09-TLB1 is goed getest voor verzending
Wat gebeurt er als LGLM190E09-TLB1Kan ik niet werken?
A: Onze LG lcd LM190E09-TLB1 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies