LM190E03-TLC1 19,0 inch LCD-paneel 1280*1024 TFT LCD-display
Merknaam: LG Display
Modelnummer: LM190E03-TLC1
Modelnaam:
LM190E03-TLC1
Diagonale grootte:
19.0"
Resolutie:
1280 (RGB) ×1024, SXGA 86PPI
Actief gebied:
376.32 (W) ×301.056 (H) mm
Grootte van de contour:
396 ((W) × 324 ((H) × 17 ((D) mm
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Operatiemodus:
TN, normaal wit, transmisief
Comité Gewicht:
2.70 kg (type.)
Ontworpen voor:
Desktopmonitor
Signalinterface:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Productbeschrijving
LM190E03-TLC1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG
Model P/N LM190E03-TLC1
Diagonale grootte 19.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 396 ((W) × 324 ((H) × 17 ((D) mm
Oppervlakte Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection
Helderheid 420 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Zienhoek 80/80/75/85 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op -
Reactietijd 2/6 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 16.2M 72% NTSC
Typ van de lamp Vier stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 2.70kg (type.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM190E03-TLC1 LCD-paneel Over ons:
Bij YONGS zijn we toegewijd aan het vervullen van de volgende verplichtingen:
LM190E03-TLC1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM190E03-TLC1 19,0 inch LCD-paneel 1280*1024 TFT LCD-display 0
LM190E03-TLC1 LCD-paneel:
LM190E03-TLC1 LCD-paneel:
Neem deze voorwaarden ter kennis om een soepele en efficiënte service te garanderen.
LM190E03-TLC1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM190E03-TLC1 ?
V: Hoe lang is tde garantie ofLG LM190E03-TLC1 ?
A: 90 dagen garantie.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM190E03-TLC1 ?
A: we geven u het trackingnummer en dan kunt u uw bestelformulier traceren op de website.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM190E03-TLC1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%