TM101JVKP01-00 10,1 inch 1280*720 LCD scherm
Merknaam: TIANMA
Modelnummer: TM101JVKP01-00
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
TM101JVKP01-00
Diagonale grootte:
10.1"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, montage
Resolutie:
1280 (RGB) ×720, WXGA 145PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
223.68 (W) ×125.82 (H) mm
Helderheid:
650 cd/m ² (Type.)
Contrastverhouding:
1000:1 (Type.) (TM)
Kleuren weergeven:
16.7M 73% NTSC
Toepassing:
Automobiele display
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
TM101JVKP01-00 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Tiananmen
Model P/N TM101JVKP01-00
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, montage
Resolutie 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst Dim. 243.1 ((W) ×148.1 ((H) ×13.4 ((D) mm
Behandeling Anti-vingerafdruk + Antiglare, Hard coating (2H), Reflectie 4,5% (Max.)
Luminansie 650 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 35 (max.) ((Tr+Td)
Zienhoek 88/88/88/88 (type)
Operatiemodus SFT, meestal zwart, transmisief
Ondersteunende kleur 16.7M 73% NTSC
Lichtbron WLED [7S3P], 10 km uur, zonder bestuurder
Gewicht 540±54 g
Ontworpen voor Automobiele display
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel PCAP
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 40 pins FPC
Stroomvoorziening 3.3/6.0/-6.0/14/-10V (Type.) ((VDD/VDDP/VDDN/VGH/VGL)
Milieu Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 95 °C
TM101JVKP01-00 LCD-paneel Vriendelijke herinnering
TM101JVKP01-00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
TM101JVKP01-00 10,1 inch 1280*720 LCD scherm 0
TM101JVKP01-00 LCD-paneel Verzendings- en leveringsinformatie:
TM101JVKP01-00 Terugzendbeleid voor LCD-paneel:
Dank u voor uw medewerking. Wij wensen u een prettige winkelervaring!
TM101JVKP01-00 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deTM101JVKP01-00vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel TM101JVKP01-00 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenTM101JVKP01-00?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelTM101JVKP01-00Kan het niet werken?
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%