| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM185WH1-TLDA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLDA 18,5 inch 1366*768 LCD-schermmmodule voor LG
LM185WH1-TLDA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM185WH1-TLDA |
| Diagonale grootte | 18.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | - |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Lichtbron | |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | - |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM185WH1-TLDA 18,5 inch 1366*768 LCD-schermmmodule voor LG | |
LM185WH1-TLDA LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V:Wanneer stuur je, als ik bestel?LM185WH1-TLDA?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Hoe bestellenLG LM185WH1-TLDA ?
A: We accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
K: Kun je testen18.5inch lcd-paneelLM185WH1-TLDAvoor verzending?
Maak je geen zorgen, de LM185WH1-TLDA zal getest worden voor verzending.
Wat gebeurt er alsLG LM185WH1-TLDAKan het niet werken?
A: Onze LG LM185WH1-TLDA is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies