TM059JVHC04 5,9 inch 720*1520 LCD-schermmodule
Merknaam: TIANMA
Modelnummer: TM059JVHC04
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
TM059JVHC04
Diagonale grootte:
5.9"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, montage
Resolutie:
720 ((RGB) × 1520 287PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
63.72 ((W) × 134.52 ((H) mm
Helderheid:
450 (Type.) (cd/m ²)
Contrastverhouding:
1000: 1 (Type.) (TM)
Kleuren weergeven:
16,7 miljoen 70% NTSC
Toepassing:
Mobiele telefoon
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
TM059JVHC04 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Tiananmen
Model P/N TM059JVHC04
Diagonale grootte 5.9"
Paneltype a-Si TFT-LCD, montage
Resolutie 720 ((RGB) × 1520 287PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 63.72 ((W) × 134.52 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst (mm) 68.56 ((W) × 145.01 ((H)
Luminansie 450 (typisch) (cd/m2)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Goed zicht op Symmetrie
Kleurdiepte 16.7M 70% NTSC
De massa -
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Behandeling Anti-vingerafdruk, harde coating
Contrastverhouding 1000: 1 (Typ.) (TM)
Werkstand -
Reactie 30 (typisch) (Tr+Td) ms
Achterlicht 7S2P WLED, zonder bestuurder
Gebruikt voor: Mobiele telefoon
Aanraakscherm PCAP, I2C
Type signaal MIPI (4 datalijnen)
Spanningsvoorziening 1.8/6.0/-6.0V (type) (IOVCC/VSP/VSN)
Max. Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 60 °C
TM059JVHC04 LCD-paneel Vriendelijke herinnering:
TM059JVHC04 LCD-paneel Verzending en verpakking:
TM059JVHC04 5,9 inch 720*1520 LCD-schermmodule 0
TM059JVHC04 LCD-paneel Verzendings- en leveringsinformatie:
Voor het terugzenden van een LCD-paneel:
Dank u voor uw medewerking. Wij wensen u een prettige winkelervaring!
TM059JVHC04 LCD-paneel FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?TM059JVHC04?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?TM059JVHC04Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen ontvangen?TM059JVHC04?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Accepteert u steekproeforders vanTM059JVHC04?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%