LM185WH1-TLD1 Nieuw 18,5 inch 1366*768 LCD-scherm
Merknaam: LG Display
Modelnummer: LM185WH1-TLD1
Modelnaam:
LM185WH1-TLD1
Diagonale grootte:
18.5“
Resolutie:
1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI
Actief gebied:
409.8 (W) ×230.4 (H) mm
Werkstand:
TN, normaal wit, transmisief
Kleuren weergeven:
16.7M 72% NTSC
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Ontworpen voor:
Desktopmonitor
Framerate:
60 Hz
Interface type:
LVDS (2 ch, 8-bit)connector
Productbeschrijving
LM185WH1-TLD1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM185WH1-TLD1
Diagonale grootte 18.5"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm
Bezelopening -
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting -
Reactietijd 5 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek 85/85/80/80 (type)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron CCFL
Gewicht -
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit)connector
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM185WH1-TLD1 lcd panel Over ons:
Bij YONGS zijn we toegewijd aan het vervullen van de volgende verplichtingen:
LM185WH1-TLD1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM185WH1-TLD1 Nieuw 18,5 inch 1366*768 LCD-scherm 0
LM185WH1-TLD1 LCD-paneellevering:
LM185WH1-TLD1 LCD-paneel na-service:
Neem deze voorwaarden ter kennis om een soepele en efficiënte service te garanderen.
LM185WH1-TLD1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe bestellenLGLCD-paneelLM185WH1-TLD1?
A: We accepteren T / T, Western Union, paypal.
V: Hoe lang is de garantie vanLM185WH1-TLD1?
A: 90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deLM185WH1-TLD1 Kan ik niet werken?
V: CEn u verklaarde een lage prijs van mijn18.5inch TFT-LCDLM185WH1-TLD1bij de verzending?
A: Ja, laat ons weten wat u wilt.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%