| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM185WH1-TLA7 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLA7 18,5 inch LCD-paneel 1366*768 LCD-display
LM185WH1-TLA7 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM185WH1-TLA7 |
| Diagonale grootte | 18.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Bezelopening | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 430.4 × 254,6 × 13,5 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/75/85 (type) |
| Reactie | 1.1/3.9 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achterlicht | 2 stuks CCFL, 50.000 uur, geen bestuurder. |
| De massa | 1.55/1.65kg (type/max.) |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM185WH1-TLA7 18,5 inch LCD-paneel 1366*768 LCD-display | |
LM185WH1-TLA7 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Wanneer komt mijn bestelling?18.5inch lcdpanelLM185WH1-TLA7Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen18.5inch lcd-paneelLM185WH1-TLA7voor verzending?
A: Maak je geen zorgen, de LM185WH1-TLA7 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fLM185WH1-TLA7Kan ik niet werken?
A: De LM185WH1-TLA7 zal vóór verzending goed getest worden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies