| Merknaam: | KOE |
| Modelnummer: | TX08D106VM0AAA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, Western Union |
TX08D106VM0AAA 3,0 inch 320*480 LCD-scherm voor KOE
TX08D106VM0AAA LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HITACHI |
| Model P/N | TX08D106VM0AAA |
| Diagonale grootte | 3.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320 ((RGB) × 480, HVGA 192PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 42.24 ((W) × 63.36 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 47.34 ((H) × 72.94 ((V) × 1.9 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 262K 90%NTSC |
| Lichtbron | WLED [5S1P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | CPU, 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 1.8/2.8V (type) (IOVCC1/VCI) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| TX08D106VM0AAA 3,0 inch 320*480 LCD-scherm voor KOE | |
TX08D106VM0AAA LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TX08D106VM0AAA verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TX08D106VM0AAA dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies