| Merknaam: | LG LCD |
| Modelnummer: | LM181E1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM181E1 18,1 inch 1280*1024 LCD-schermmodule
LM181E1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG |
| Model P/N | LM181E1 |
| Diagonale grootte | 18.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 90PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 359.04 ((W) × 287.232 ((H) mm |
| Bezelopening | 363.5 ((W) × 292.0 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 413 × 333 × 23,5 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 150 cd/m2 (min.) |
| Contrastverhouding | 150: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/70/70 (type) |
| Reactie | 20/30 (typisch) (Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | IPS, meestal zwart, zender |
| Kleurdiepte | 16.7M 52% NTSC |
| Achterlicht | 4 stuks CCFL, 20K uur, Geen chauffeur |
| De massa | 3.00 kg (max.) |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 26 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM181E1 18,1 inch 1280*1024 LCD-schermmodule | |
LM181E1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM181E1 LCD-scherm Tarieven en vergoedingen:
LM181E1 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM181E1?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLM181E1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLM181E1Ik krijg niet kan werken?
A: LM181E1 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies