| Merknaam: | LG LCD |
| Modelnummer: | LM170E03-TLL3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLL3 17,0 inch 1280*1024 LCD scherm
LM170E03-TLL3 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG-LCD |
| Model P/N | LM170E03-TLL3 3 Verenigbaar |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 358.5 × 296,5 × 16,5 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/75/85 (type) |
| Reactie | 1.2/3.8 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | 12 uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achterlicht | Vier stuks CCFL, 50.000 uur, geen bestuurder. |
| De massa | 1.60/1.68 kg (type/max.) |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLL3 17,0 inch 1280*1024 LCD scherm | |
LM170E03-TLL3 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM170E03-TLL3 LCD-schermen Tarieven en vergoedingen:
LM170E03-TLL3 LCD-paneel FAQ:
V: HoeordeLGLM170E03-TLL3 ?
A: We accepteren T / T, Western Union, paypal.
V: Hoe lang is de garantie van LM170E03-TLL3?
90 dagen.
V: Kun je een lage waarde voor mijn bestelling verklaren? LM170E03-TLL3 bij de verzending?
A: Ja, laat de waarde achter die u wilt.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneelLM170E03-TLL3Kan ik niet werken?
A: Onze LM170E03-TLL3 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies