LM170E01-TLB3 17,0 inch LCD-paneel 1280*1024 LCD-display
Merknaam: LG LCD
Modelnummer: LM170E01-TLB3
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LM170E01-TLB3
Diagonale grootte:
17.0“
Resolutie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Actief gebied:
337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Grootte van de contour:
358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 17.5 ((D) mm
Helderheid:
300 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek:
70/70/75/65 (type)
Toepassing:
Desktopmonitor
Milieu:
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Signalinterface:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LM170E01-TLB3 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG.
Model P/N LM170E01-TLB3
Diagonale grootte 17.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Bezelopening 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm
Outline Grootte 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 17.5 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 300 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Zienhoek 70/70/75/65 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op -
Reactietijd 2/6 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 16.2M 72% NTSC
Typ van de lamp Vier stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 2.15/2.30 kg (type/max.)
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Over ons - LM170E01-TLB3 LCD Panel:
Uitgebreide inventaris:
Verbintenis tot klantenservice:
Expertise op het gebied van technische ondersteuning
Contact met ons op:
LM170E01-TLB3 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM170E01-TLB3 17,0 inch LCD-paneel 1280*1024 LCD-display 0
LM170E01-TLB3 LCD-scherm Verpakking Verzending:
Verpakkingsmateriaal:
Verzendopties:
Opvolging en levering:
LM170E01-TLB3 LCD-schermen Tarieven en vergoedingen:
Geen extra kosten van ons:
Douanerechten en invoerrechten:
Verzendingsinformatie:
Verlengde levertijden:
LM170E01-TLB3 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Wat is het verschil tussen het originele touchscreen en het compatibele touchscreen?
De compatibele touchscreen heeft dezelfde functie als de originele.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM170E01-TLB3?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe maak je pVergoeding voorLGMobiele display LM170E01-TLB3?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%