M215HGE-L31 21,5 inch Originele 1920*1080 LCD-scherm
Merknaam: Chimei Innolux
Modelnummer: M215HGE-L31
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M215HGE-L31
Diagonale grootte:
21.5“
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1920 (RGB) ×1080, FHD 102PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Ontworpen voor:
Desktopmonitor, industrieel
Luminansie:
250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (Type.) (TM)
Reactietijd:
3.5/1.5 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M215HGE-L31 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Chimei Innolux
Model P/N M215HGE-L31
Diagonale grootte 21.5"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm
Bezelopening 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm
Lijst Dim. 495.6 × 292,2 × 11,5 (H×V×D)
Behandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 1000: 1 (Typ.) (TM)
Bekijk richting Om zes uur.
Reactietijd 3.5/1.5 (Type.) ((Tr/Td) ms
Zienhoek 85/85/80/80 (type)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron Vier snaren WLED, 40K uur, geen bestuurder
Gewicht 10,72 ± 0,17 kg
Ontworpen voor Desktopmonitor, industrieel
Framerate 75 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Stroomvoorziening 5.0V (type.)
Milieu Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
M215HGE-L31 LCD-paneel:
M215HGE-L31 LCD-paneel Verzending en pakket:
M215HGE-L31 21,5 inch Originele 1920*1080 LCD-scherm 0
M215HGE-L31 LCD-paneel Verzendings- en leveringsinformatie:
M215HGE-L31 LCD-paneel retourbeleid:
Dank u voor uw medewerking. Wij wensen u een prettige winkelervaring!
M215HGE-L31 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanM215HGE-L31?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M215HGE-L31?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Accepteert u steekproeforders vanM215HGE-L31?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Kan ik mijn bestelling betalen?M215HGE-L31Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%