| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M238HCA-P8Z |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M238HCA-P8Z 23,8 inch 1080p LCD schermpaneel
M238HCA-P8Z LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Innolux |
| Model P/N | M238HCA-P8Z |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 534.84 × 306,86 × 1,33 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (Type.) ((G tot G) ms |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 4.08% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 60% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 450/500/525 g (min./type/max.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor/gaming |
| Framerate | 180 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 6-bronchips |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
M238HCA-P8Z LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M238HCA-P8Z LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van M238HCA-P8Z ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor M238HCA-P8Z ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de M238HCA-P8ZIk krijg niet kan werken?
A: M238HCA-P8Z zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies