| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DVR03.2 CELL |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, Western Union |
M270DVR03.2 CELL 27.0 inch 2K LCD-scherm
M270DVR03.2 CELL LCD Panel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270DVR03.2 CELL |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 609.197 ((H) × 348.497 ((V) × 1.174 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 8 (Type) (G tot G) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | VA, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | 0.40+0.40 mm |
| Overdraagbaarheid | - |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Gebruikt voor: | Desktop Monitor / Spelletjes |
| Vernieuwingssnelheid | 240 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 8 bronchips |
| Type signaal | eDP (8 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 51 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 12V (type.) |
| Max. | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M270DVR03.2 CELL LCD Panel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Accepteert u de bestelling van M270DVR03.2 CELL?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanM270DVR03.2 CELL?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deM270DVR03.2 CELLKan het niet werken?
A: Onze M270DVR03.2 CELL is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies