11.6 inch 1366*768 NV116WHM-A20 LCD-schermpaneel
Merknaam: BOE
Modelnummer: NV116WHM-A20
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model Name:
NV116WHM-A20
Diagonal Size:
11.6"
Resolution:
1366(RGB)×768, WXGA 135PPI
Actief gebied:
256.125 (W) ×144 (H) mm
Lijst Dim.:
278 ((W) × 171,55 ((H) × 4,9 ((D)
Treatment:
Hard coating (7H)
Contrast Ratio:
500 : 1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle:
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Application:
Laptop
Touchscreen:
PCAP, Optical Bonding, I²C
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
NV116WHM-A20 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N NV116WHM-A20
Diagonale grootte 11.6"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 135PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 256.125 ((W) × 144 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst (mm) 278 ((W) × 171,55 ((H) × 4,9 ((D)
Luminansie 200 (Typ.) ((cd/m2)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Goed zicht op Symmetrie
Kleurdiepte 262K 50% NTSC
De vorm van de contour Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Behandeling Hardcoating (7H)
Contrastverhouding 500: 1 (Typ.) (TM)
Werkstand ADS, meestal zwart, zendbaar
Reactie 30 (typisch) (Tr+Td) ms
Achterlicht 6S4P WLED, 15K uur, met LED Driver
Gebruikt voor: Laptop
Aanraakscherm PCAP, optische binding, I2C
Type signaal eDP (1 lijn), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 40 pinnen Connector
Spanningsvoorziening 3.3V (type.)
Max. Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
NV116WHM-A20 LCD scherm Over ons:
NV116WHM-A20 LCD-scherm betaling:
NV116WHM-A20 LCD-paneel Verzending en verpakking:
11.6 inch 1366*768 NV116WHM-A20 LCD-schermpaneel 0
NV116WHM-A20 LCD-scherm Verzending:
NV116WHM-A20 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je het lcd-paneel testen?NV116WHM-A20vóór verzending?
A: Ja, natuurlijk, maak je geen zorgen, ons item is goed getest voor verzending.
V: Accepteert u de steekproef bestelling?NV116WHM-A20?
A: Ja, monster bestelling is welkom.
K: Kun je een lage waarde van mijn bestelling verklaren?NV116WHM-A20?
Ja, dat kunnen we, u kunt het ons vertellen voor verzending.
V: Hoe lang is de garantie van LCD?NV116WHM-A20?
90 dagen.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%