| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | H638DAX01.1 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
H638DAX01.1 6,4 inch 1080*2040 TFT-LCD schermpaneel
H638DAX01.1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | H638DAX01.1 |
| Diagonale grootte | 6.4" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Resolutie | 1080 ((RGB) × 2040 361PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 75.816 ((W) × 143.208 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 77.22 ((W) × 148.66 ((H) × 0.3 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (min.) |
| Reactie | 35 (max.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Glasdikte | 00,15+0,15 mm |
| Transmissiviteit | 5.44% (Typ.) ((met APCF) |
| Kleurdiepte | 16.7M 95% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COG 1-bronchips |
| Type signaal | MIPI |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 70 °C |
H638DAX01.1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
H638DAX01.1 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deH638DAX01.1vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel H638DAX01.1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenH638DAX01.1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDH638DAX01.1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelH638DAX01.1Kan ik niet werken?
A: H638DAX01.1 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies