A090XE01 V5 nieuw origineel 9,0 inch 1024 * 768 lcd-paneel
Merknaam: AUO
Modelnummer: A090XE01 V5
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
A090XE01 V5
Diagonale grootte:
9.0"
Paneltype:
EPD, EPD
Resolutie:
1024×768, XGA 142PPI
Pixelformaat:
Rechthoek
Actief gebied:
185.86 ((W) × 131.33 ((H) mm
Kleuren weergeven:
Grayscale
Typ van de lamp:
Geen B/L
Toepassing:
E-Book Reader
Stroomvoorziening:
3.3V (type.)
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
A090XE01 V5 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N A090XE01 V5
Diagonale grootte 9.0"
Paneltype EPD, EPD
Resolutie 1024×768, XGA 142PPI
Pixelformaat Rechthoek
Actief gebied 185.86 ((W) × 131.33 ((H) mm
Bezelopening 189.86 ((W) × 134.13 ((H) mm
Lijst Dim. 197.36 ((H) × 148.84 ((V) × 2.83 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 7,5%), harde coating (3H)
Luminansie -
Contrastverhouding 61 (type) (RF)
Bekijk richting -
Reactietijd 300/300 (Typ.) ((Tr/Td)
Zienhoek -
Operatiemodus Reflecterend
Ondersteunende kleur Grayscale
Lichtbron Geen B/L
Gewicht TBD
Ontworpen voor E-Book Reader
Framerate -
Aanraakpaneel Zonder
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 70 °C
A090XE01 V5 LCD-scherm
Deelnummer Verklaring:
Alleen ter illustratie:
A090XE01 V5 LCD-paneel Verzending en verpakking:
A090XE01 V5 nieuw origineel 9,0 inch 1024 * 768 lcd-paneel 0
A090XE01 V5 LCD-scherm Internationale verzending:
Wereldwijde scheepvaart:
Expressleveringsopties:
Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten:
Standaard doorvoertijd: 5-12 werkdagen
Expresstransittijd: 1-3 werkdagen
Overige wereldwijde regio's:
Standaard doorvoertijd: 8-15 werkdagen
Niet ontvangen zendingen:
A090XE01 V5 Garantie/Retour:
Als u zich zorgen maakt, bieden wij u een gerustheidsgarantie van 30 dagen (terugbetaling of ruil).
A090XE01 V5 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang zal ik mijn goederen ontvangen?A090XE01 V5?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzenden jullie de goederen vanA090XE01 V5?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Accepteert u steekproeforders van A090XE01 V5?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%