NV140FHM-T09 14,0 inch 1920*1080 LCD-scherm voor laptop
Merknaam: BOE
Modelnummer: NV140FHM-T09
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
NV140FHM-T09
Diagonale grootte:
WAF DENY (Your access is blocked by firewall, please contact customer service.)(17/Dec/2022:00:02:12
Resolutie:
1920 ((RGB) × 1080, FHD 157PPI
Actief gebied:
309.31 (W) ×173.99 (H) mm
Omtrek (mm):
315.81 ((W) × 195.55 ((H) × 3 ((D) mm
Solliciteer:
Laptop
Signaal systeem:
eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2.7G/lane), 40 pinsConnector
Milieu:
Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Luminansie:
300 cd/m2 (Typ.)
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
NV140FHM-T09 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N NV140FHM-T09
Diagonale grootte 14.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 157PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 309.31 ((W) × 173.99 ((H) mm
Bezelopening -
Grootte van de contour 315.81 ((W) × 195.55 ((H) × 3 ((D) mm
Helderheid 300 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 16.7M 100%sRGB
Frequentie 60 Hz
Vormstijl Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm)
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus ADS, meestal zwart, zendbaar
Reactietijd 20 (Type.) ((Tr+Td)
Typ van de lamp 8S6P WLED, 15K uur, met LED Driver
Aanraakscherm On-Cell Touch, I2C
Toepassing Laptop
Signalinterface eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2.7G/lane), 40 pinsConnector
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
NV140FHM-T09 LCD-scherm Opmerking:
NV140FHM-T09 LCD-scherm Over het bedrijf:
NV140FHM-T09 LCD-paneel Verzending en verpakking:
NV140FHM-T09 14,0 inch 1920*1080 LCD-scherm voor laptop 0
NV140FHM-T09 LCD-scherm retour en garantie:
NV140FHM-T09 LCD-scherm FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?NV140FHM-T09?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanNV140FHM-T09?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Hoe de betaling vanNV140FHM-T09?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Accepteert u steekproeforders vanNV140FHM-T09?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%