5.5 inch 720*1280 lcd display TA055JVHM03 voor mobiele telefoon
Merknaam: TIANMA
Modelnummer: TA055JVHM03
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
TA055JVHM03
Diagonale grootte:
5.5“
Resolutie:
720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI
Actief gebied:
68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Omtrek (mm):
72.48 ((W) × 149.05 ((H) × 1.81 ((D) mm
Bezelopening:
350 cd/m2 (Type.)
Bekijk richting:
Symmetrie
Ondersteunende kleur:
16.7M 100% NTSC
Framerate:
60 Hz
Ontworpen voor:
Mobiele telefoon
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
TA055JVHM03 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Tiananmen
Model P/N TA055JVHM03
Diagonale grootte 5.5"
Paneltype AM-OLED, montage
Resolutie 720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst Dim. 72.48 ((W) × 149.05 ((H) × 1.81 ((D) mm
Luminansie 350 cd/m2 (Type.)
Bekijk richting Symmetrie
Zienhoek 80/80/80/80 (min.)
Ondersteunende kleur 16.7M 100% NTSC
Gewicht TBD
Framerate 60 Hz
Behandeling -
Contrastverhouding 100001 (min.) (TM)
Reactietijd 1 (Type.) ((Ton+Toff)
Operatiemodus -
Lichtbron zelf
Ontworpen voor Mobiele telefoon
Aanraakpaneel On-Cell Touch, I2C
Interface type MIPI (4 datalijnen)40 pins Connector
Stroomvoorziening 1.8/3.0/6.4/4.6V (Type.) (((VDDI/VDD/AVDD/PVDD)
Milieu Operatietemperatuur: -40 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -55 ~ 125 °C
TA055JVHM03 LCD-schermbetaling:
-PayPal biedt bescherming voor kopers en verkopers in geval van problemen.
- De prijs is exclusief tarieven.
TA055JVHM03 LCD-scherm over het bedrijf:
TA055JVHM03 LCD-paneel Verzending en verpakking:
5.5 inch 720*1280 lcd display TA055JVHM03 voor mobiele telefoon 0
TA055JVHM03 LCD-scherm Acceptabele retourzendingen en uitwisselingen:
Interfacefout (HDMI/eDP/LVDS-interface kan signalen niet goed herkennen)
✅ Transportschade (feedback binnen 48 uur na ontvangst)
Schermbreuk en lekken (een video van het uitpakken van de doos is vereist)
✅ Verkeerde of gemiste levering (feedback binnen 7 dagen)
Het ontvangen model, de grootte en de interface komen niet overeen met de bestelling
Ontbrekende toebehoren (zoals schroeven, kabels, stuurborden, enz.)
TA055JVHM03 LCD-paneel FAQ:
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?TA055JVHM03?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
A: Ja, dat kunnen we.
V: Hoe de betaling vanTA055JVHM03?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%