15.0 inch 1024*768 tft lcd-paneel display HSD150MX12-A
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD150MX12-A
China
Modelnaam:
HSD150MX12-A
Diagonale Grootte:
15.0“
Resolutie:
1024 (RGB) ×768, XGA 85PPI
Actief Gebied:
304.128 (W) ×228.096 (H) mm
Vatting het Openen:
307.2 ((W) × 231.2 ((H) mm
Overzicht (mm):
336 × 249 × 13,5 (H×V×D)
Kleurdiepte:
16.2M 58% NTSC
Massa:
1.07/1.10 kg (type/max.)
Gebruikt voor:
Desktopmonitor
Signaaltype:
LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinnen
Productbeschrijving
HSD150MX12-ALCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD150MX12-A
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD150MX12-A
Diagonale grootte 15.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezelopening 307.2 ((W) × 231.2 ((H) mm
Lijst (mm) 336 × 249 × 13,5 (H×V×D)
Behandeling Antiglare, harde coating (3H)
Luminansie 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 250: 1 (Typ.) (TM)
Zienhoek 60/60/40/60 (type)
Reactie 35 (Type.) ((Tr+Td) ms
Goed zicht op Om zes uur.
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Kleurdiepte 16.2M 58% NTSC
Achterlicht 2 stuks CCFL, 50.000 uur, geen chauffeur.
De massa 1.07/1.10 kg (type/max.)
Gebruikt voor: Desktopmonitor
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Type signaal LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinnen
Spanningsvoorziening 3.3V (type.)
Max. Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
HSD150MX12-A LCD-scherm Uitzonderlijke waarde:
Kwaliteit boven overbodige extra's:
Minimaliseren van de kosten, maximiseren van de kwaliteit:
HSD150MX12-ALCD-paneel Verzending en pakket:15.0 inch 1024*768 tft lcd-paneel display HSD150MX12-A 0
HSD150MX12-A LCD-scherm Verzendingsvoorwaarden:
HSD150MX12-A LCD-scherm garantie:
HSD150MX12-ALCD-paneelVragen:
V: Als ik het bestel.HSD150MX12-AnWanneer verzenden jullie de goederen?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Kunt u mijn bestelling verklaren vanHSD150MX12-A Op een zeer lage waarde?
A: Ja, dat kunnen we.
V: Accepteert u monsterorders voorHSD150MX12-A ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD150MX12-AMet een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%