M200O1-P02 lcd display 20,0 inch led paneel 1600*900 LCD scherm
Merknaam: CMO
Modelnummer: M200O1-P02
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelnaam:
M200O1-P02
Diagonale Grootte:
20.0"
Comité Type:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Actief Gebied:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Overzichtsgrootte:
454.3 ((W) × 260.075 ((H) × 1.83 ((D) mm
Behandeling:
Antiglare (Nevel 25%), Harde deklaag (3H)
doorlaatbaarheid:
60,9% (type) (met polarisator)
Massa:
520 g (max.)
Gebruikt voor:
Desktopmonitor
Lijst met bestuurder-IC:
Ingebouwde COG 6 bron COF + 3 gate COG chips
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
M200O1-P02LCD-paneelProductgegevens:
CMOLCD schermM200O1-L07
fabrikant CMO
Modelnaam M200O1-L07
schermgrootte 20.0 inch
Schermtype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1600 ((RGB) × 900 [HD+] 91PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale strook
Afbeeldingsgrootte 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
fysieke dimensie 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Visuele grootte 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
oppervlaktebehandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m2 (Typ.)
Contrast 7001 (type) (TM)
Beste hoek Om zes uur.
Optische modus TN, normaal wit, transmisief
Zienhoek 45/45/20/45 (type)
Reactietijd 1/4 (Typ.) ((Tr/Td)
Aantal kleuren 16.7M 72% NTSC
Tipe achterlicht CCFL [2 stuks], 50K uur, W/O Driver
Gewicht 1.65/1.70 kg (type/max.)
Solliciteer Desktopmonitor
Vernieuwingspercentage 120 Hz
Aanraakfunctie Zonder
signaalsysteem LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Voedingsspanning 5.0V (type.)
Maximale rating Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
20.0 inch 1600*900 resolutie M200O1-L07 computer LCD scherm module
M200O1-P02 LCD-display Betalingsinformatie:
1De meeste aanvaarde betaalmethoden:
2Verscheidenheid van betalingsopties:
3Beveiligd transactieproces:
4Een gestroomlijnd kassaproces:
5Contactpersonen voor betalingshulp:
6Transparantie in transacties:
7Bevestiging en bonnetjes:
Wanneer uw betaling met succes is voltooid, ontvangt u een bevestiging en ontvangstbewijzen.
M200O1-P02LCD-paneel Verzending en pakket:M200O1-P02 lcd display 20,0 inch led paneel 1600*900 LCD scherm 0
M200O1-P02 LCD-scherm Belangrijk bericht:
1Voorzichtigheid tegen expediteurs:
2. Potentiële risico's bij expediteurs:
3. Gevolgen op schadeclaims:
4Onvermogen om te helpen bij breuken:
5Aanbevelingen voor expedities:
6- Fragiliteit van glasproducten:
7. Verzekering voor toegevoegde bescherming:
8- Verzekeringsvorderingen:
M200O1-P02 LCD-display retourbeleid:
1Algemene aanvaarding van retourzendingen:
2Voorwaarden voor terugkeer:
3. Neem contact met ons op voor een retourvergunning (RMA):
4Niet-gebruikte en niet-geopende verpakking:
5- E-mailmelding voor terugkeer:
Het is van cruciaal belang dat u ons via e-mail informeert voordat u een retourzending begint.
6. RMA-nummer vereiste:
Uw retourpakket moet het toegewezen RMA-nummer bevatten.
7. retourzending:
8. Niet-terugkeerbare artikelen:
M200O1-P02LCD-paneelVragen:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanM200O1-P02?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorM200O1-P02?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deM200O1-P02Ik krijg niet kan werken?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%