20.0 inch 1600*900 resolutie M200O1-L07 computer LCD scherm module
Merknaam: CMO
Modelnummer: M200O1-L07
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelnaam:
M200O1-L07
Diagonale Grootte:
20.0"
Resolutie:
1600 ((RGB) × 900, HD+ 91PPI
Actief Gebied:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Vatting het Openen:
446.8 ((W) × 253.2 ((H) mm
Overzicht (mm):
462.8 ((H) × 272 ((V) × 10,9 ((D) mm
Lichtbron:
CCFL [2 stuks], 50K uur, W/O Driver
Gewicht:
1.65/1.70 kg (type/max.)
Ontworpen voor:
Desktopmonitor
Signaalinterface:
LVDS (2 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
M200O1-L07LCD-paneelProductgegevens:
CMOLCD schermM200O1-L07
fabrikant CMO
Modelnaam M200O1-L07
schermgrootte 20.0 inch
Schermtype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1600 ((RGB) × 900 [HD+] 91PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale strook
Afbeeldingsgrootte 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
fysieke dimensie 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Visuele grootte 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
oppervlaktebehandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m2 (Typ.)
Contrast 7001 (type) (TM)
Beste hoek Om zes uur.
Optische modus TN, normaal wit, transmisief
Zienhoek 45/45/20/45 (type)
Reactietijd 1/4 (Typ.) ((Tr/Td)
Aantal kleuren 16.7M 72% NTSC
Tipe achterlicht CCFL [2 stuks], 50K uur, W/O Driver
Gewicht 1.65/1.70 kg (type/max.)
Solliciteer Desktopmonitor
Vernieuwingspercentage 120 Hz
Aanraakfunctie Zonder
signaalsysteem LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Voedingsspanning 5.0V (type.)
Maximale rating Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
M200O1-L07 LCD-scherm Belangrijke opmerking:
1Item ontvangen wedstrijden lijst:
2Geen extra cadeautjes.
3. Duidelijkheid met betrekking tot gratis artikelen:
4Dank u wel voor uw werk.
Belangrijke herinnering:
M200O1-L07LCD-paneel Verzending en pakket:20.0 inch 1600*900 resolutie M200O1-L07 computer LCD scherm module 0
M200O1-L07 LCD-scherm Verzendinformatie:
1. Snel verwerkingstijd:
Uw artikelen worden binnen 1-3 werkdagen na betaling verzonden.
2Standard verzending via internationale luchtpost:
3Verlengde tijdslimieten voor bepaalde regio's:
4. Neem contact met ons op voor niet-ontvangst na 30 werkdagen:
5. Brazilië Verzendtijd:
Belangrijke overweging:
M200O1-L07 LCD-scherm Douanerechten en btw-kennisgeving:
1Verantwoordelijkheid van de koper voor rechten en invoerrechten:
2. Niet verantwoordelijk voor douanevertragingen:
3Inzicht in heffingen, BTW en andere heffingen:
4Kennis van uw douanebeleid:
5Transparante aankoopprocedure:
Belangrijke herinnering:
Wees proactief in het onderzoeken en begrijpen van het douanebeleid van uw land.
Plan voor mogelijke rechten en btw-uitgaven om een soepel inklaringsproces te garanderen.
M200O1-L07LCD-paneelVragen:
A: Ja, dat kunnen we.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M200O1-L07 ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Accepteert u steekproeforders vanM200O1-L07 ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Kan ik mijn bestelling betalen?M200O1-L07 Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%