15.0 inch CLAA150XG02 lcd-scherm Display Voor Desktop Monitor
Merknaam: CPT
Modelnummer: CLAA150XG02
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelnaam:
CLAA150XG02
Diagonale Grootte:
15.0“
Resolutie:
1024 (RGB) ×768, XGA 85PPI
Actief Gebied:
304.128 (W) ×228.096 (H) mm
Vatting het Openen:
307.8 ((W) × 231.8 ((H) mm
Overzicht (mm):
326 × 252 × 11,5 (H×V×D)
Reactie:
8/22 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Massa:
1,10 kg
Gebruikt voor:
Desktopmonitor
Signaaltype:
CMOS (2 ch, 8-bit), 100 pins Connector
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
CLAA150XG02LCD-paneelProductgegevens:
CPTLCD schermCLAA150XG02
fabrikant CPT
Modelnaam CLAA150XG02
Diagonale grootte 15.0"
Schermtype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelconfiguratie RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezelopening 307.8 ((W) × 231.8 ((H) mm
Grootte van de contour 326 ((W) × 252 ((H) × 11,5 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 4001 (type) (TM)
Zienhoek 60/60/45/55 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op Om zes uur.
Reactietijd 8/22 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 16.7M 53% NTSC
Typ van de lamp 2 stuks CCFL, 50.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht 1.10kg
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface CMOS (2 ch, 8-bit), 100 pins Connector
Inlaatspanning 3.3/9.2/18.0V (Type.) ((VDD/VDDA/VDDG)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Over ons - CLAA150XG02 LCD scherm:
1Dynamische prijzen voor gespecialiseerde producten:
2Uitgebreid productassortiment:
3Neem contact met ons op voor betere aanbiedingen:
CLAA150XG02LCD-paneel Verzending en pakket:
15.0 inch CLAA150XG02 lcd-scherm Display Voor Desktop Monitor 0
CLAA150XG02 LCD-scherm Verpakking Details:
1Beschermende verpakkingsonderdelen:
2Doel van de verpakking:
3. Zorg voor schadevrije internationale scheepvaart:
CLAA150XG02 LCD-scherm retourbeleid:
1Volledige terugbetaling voor artikelen in oorspronkelijke staat:
2. Niet-terugbetaalbare goederen:
3. Verantwoordelijkheid van de koper voor retourzending:
4- Terugbetalingsproces:
Wij streven ernaar het retourproces zo eenvoudig en transparant mogelijk te maken.
CLAA150XG02LCD-paneelVragen:
V: Als ik het bestel.CLAA150XG02 Wanneer verzenden jullie de goederen?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Accepteert u monsterorders voorCLAA150XG02 ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanCLAA150XG02 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe lang is de garantie vanCLAA150XG02 ?
A: 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%