10.2 inch 60 pin 800*480 LCD-scherm HSD102IDW1-A00 LCD-scherm
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD102IDW1-A00
Modelnaam:
HSD102IDW1-A00
Diagonale Grootte:
10.2“
Resolutie:
800 ((RGB) × 480, WVGA 91PPI
Actief Gebied:
222 ((W) × 132.48 ((H) mm
Vatting het Openen:
225.4 ((W) × 136.45 ((H) mm
Overzicht (mm):
235 ((W) × 145,8 ((H) × 6,4 ((D)
Reactie:
5/20 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Kleurdiepte:
262K 50% NTSC
Gebruikt voor:
Draagbare DVD-Speler
Signaaltype:
Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 60 pins FPC
Productbeschrijving
HSD102IDW1-A00LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD102IDW1-A00
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD102IDW1-A00
Diagonale grootte 10.2"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 480, WVGA 91PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222 ((W) × 132.48 ((H) mm
Bezelopening 225.4 ((W) × 136.45 ((H) mm
Lijst (mm) 235 ((W) × 145,8 ((H) × 6,4 ((D)
Contrastverhouding 500: 1 (Typ.) (TM)
Zienhoek 70/70/55/65 (type)
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Goed zicht op Om zes uur.
Reactie 5/20 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Kleurdiepte 262K 50% NTSC
Achterlicht 1 PC CCFL, 30K uur, Geen chauffeur
Gebruikt voor: Draagbare DVD-speler
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Type signaal Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 60 pins FPC
Spanningsvoorziening 3.3/10V (Type.) ((VDD/AVDD)
Max. Bergingstemperatuur: -40 ~ 85 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 85 °C
HSD102IDW1-A00 LCD-scherm kenmerken:
Belangrijke opmerking met betrekking tot de aankoop van een HSD102IDW1-A00 LCD-scherm:
HSD102IDW1-A00LCD-paneel Verzending en pakket:
10.2 inch 60 pin 800*480 LCD-scherm HSD102IDW1-A00 LCD-scherm 0
HSD102IDW1-A00LCD-paneelVragen:
V: Accepteert u monsterorders voorHSD102IDW1-A00 ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanHSD102IDW1-A00?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorHSD102IDW1-A00?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe verzendt u mijn goederen?HSD102IDW1-A00?
A: We kunnen overal ter wereld verzenden via DHL,UPS,Fedex en EMS.
HSD102IDW1-A00 LCD-scherm - Contact met ons:
Uur van werk: Onze klantenservice is van maandag tot zaterdag beschikbaar om u te helpen.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%