HSD101PFW3-A00 10,1 inch 1024*600 LCD-displaypaneel voor Netbook-pc
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD101PFW3-A00
Modelnaam:
HSD101PFW3-A00
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
1024 (RGB) ×600, WSVGA 117PPI
Actief Gebied:
222.72 (W) ×125.28 (H) mm
Vatting het Openen:
224.72 ((W) × 127.28 ((H) mm
Overzicht (mm):
243 ((W) × 146,5 ((H) × 3,6 ((D)
Behandeling:
Glans (Nevel 0%), Harde deklaag (3H)
Backlight:
WLED, 10.000 uur, met LED-driver
Gebruikt voor:
Netbookpc
Signaaltype:
LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Productbeschrijving
HSD101PFW3-A00LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD101PFW3-A00
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD101PFW3-A00
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezelopening 224.72 ((W) × 127.28 ((H) mm
Lijst (mm) 243 ((W) × 146,5 ((H) × 3,6 ((D)
Behandeling Glare (Haze 0%), Hard coating (3H)
Luminansie 180 (typisch) (cd/m2)
Contrastverhouding 500: 1 (Typ.) (TM)
Zienhoek 45/45/15/35 (type)
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Goed zicht op Om zes uur.
Reactie 4/12 (Type.) ((Tr/Td) ms
Kleurdiepte 262K 50% NTSC
Achterlicht WLED, 10 km uur, met LED Driver
Gebruikt voor: Netbook-pc
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Type signaal LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Spanningsvoorziening 3.3V (type.)
Max. Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
HSD101PFW3-A00 LCD-display Betalingsmogelijkheden:
1Credit- en debetkaarten:
We accepteren alle grote creditcards.
U kunt uw betaling veilig doen met uw favoriete kaart tijdens het kassaproces.
2- ALI Payment:
Onze favoriete betaalmethode is ALI.
Als je een ALI-account hebt, kun je deze optie kiezen om je aankoop te voltooien.
ALI biedt een veilig en betrouwbaar platform voor online transacties.
HSD101PFW3-A00LCD-paneel Verzending en pakket:
HSD101PFW3-A00 10,1 inch 1024*600 LCD-displaypaneel voor Netbook-pc 0
HSD101PFW3-A00 LCD-displaypaneel Verpakking:
Verpakking:
Waarom hoogdichte schuimdozen/bruine dozen:
Bruine dozen: Bruine dozen zijn stevig en betrouwbaar voor verzending.
HSD101PFW3-A00 LCD-display retourbeleid:
1. Retourneringen voor onjuiste of overleden goederen:
In dergelijke gevallen neemt u onmiddellijk contact met ons op om het retourproces te starten.
2Garantie voor defecte producten:
Gebrekkige producten kunnen worden vervangen of gerepareerd volgens de voorwaarden van de garantie.
3- Terugkeerprocedure voor defecte producten:
4Verkeerde productverkopen:
In het geval dat u per ongeluk het verkeerde product koopt, meldt u dit ons dan onmiddellijk.
HSD101PFW3-A00LCD-paneelVragen:
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD101PFW3-A00Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?HSD101PFW3-A00?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanHSD101PFW3-A00?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
A: Ja, dat kunnen we.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%