10.1 inch LCD-paneel HSD101PFW2-A01 ondersteunt 1024*600 Resolutie LCD-scherm
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD101PFW2-A01
Modelnaam:
HSD101PFW2-A01
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
1024 (RGB) ×600, WSVGA 117PPI
Actief Gebied:
222.72 (W) ×125.28 (H) mm
Vatting het Openen:
225.72 (W) ×128.26 (H) mm
Overzicht (mm):
235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D)
Behandeling:
Glans (Nevel 0%), Harde deklaag (3H)
Lichtbron:
WLED [24 stuks], 10K uur, met LED Driver
Toepassing:
Netbookpc/Digitaal Fotokader/Draagbare DVD-Speler
Signaaltype:
LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Productbeschrijving
HSD101PFW2-A01LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD101PFW2-A01
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD101PFW2-A01
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezelopening 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm
Lijst Dim. 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm
Behandeling Glare (Haze 0%), Hard coating (3H)
Luminansie 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 5001 (type) (TM)
Bekijk richting Om zes uur.
Reactietijd 4/12 (Typ.) ((Tr/Td)
Zienhoek 45/45/15/35 (type)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 262K 50% NTSC
Lichtbron WLED [24 stuks], 10K uur, met LED Driver
Ontworpen voor Netbook PC / Digitaal fotoraam / Draagbare DVD-speler
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Betaling voor het LCD-scherm HSD101PFW2-A01:
Geaccepteerde betaalmethoden:
PayPal
Western Union-overmakingen
Bankoverdracht/TT
ALI Sinosure Bestellingen
[Voeg eventuele andere aanvaarde methoden toe indien van toepassing]
Betalingstermijn:
Verificatie van de prijzen:
HSD101PFW2-A01LCD-paneel Verzending en pakket:
10.1 inch LCD-paneel HSD101PFW2-A01 ondersteunt 1024*600 Resolutie LCD-scherm 0
HSD101PFW2-A01 LCD-scherm Douanerechten en belastingen:
HSD101PFW2-A01 LCD-scherm retourbeleid:
1Productdefect of -schade:
2- Voorwaarde van de teruggestuurde artikelen:
3Verantwoordelijkheid voor retourzending:
HSD101PFW2-A01LCD-paneelVragen:
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD101PFW2-A01Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?HSD101PFW2-A01?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanHSD101PFW2-A01?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Accepteert u steekproeforders vanHSD101PFW2-A01?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%