HSD101PFW2-A00 lcd display 10,1 inch led paneel 1024*600 LCD scherm
HSD101PFW2-A00LCD-paneelProductgegevens:
| HannStarLCDScherm HSD101PFW2-A00 | |
|---|---|
| Panelmerk | HannStar |
| Model P/N | HSD101PFW2-A00 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezelopening | 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminansie | 200 (typisch) (cd/m2) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 45/45/15/35 (type) |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Reactie | 4/12 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Kleurdiepte | 262K 50% NTSC |
| Achterlicht | 24 stuks WLED, 10K uur, met LED Driver |
| Gebruikt voor: | Netbook PC / Digitaal fotoraam / Draagbare DVD-speler |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.2V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |