HSD101PFW1-A03 lcd display 10,1 inch tft lcd panel 1024*576 30 pin lcd scherm module
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD101PFW1-A03
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
Modelnaam:
HSD101PFW1-A03
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Actief Gebied:
222.72 (W) ×125.28 (H) mm
Vatting het Openen:
225.72 (W) ×128.28 (H) mm
Overzichtsgrootte:
235 (W) ×143 (H) ×5.2 (D) MM
Weergavemodus:
Transmissive TN, normaal Wit,
Reactietijd:
2/6 (Type.) (Tr/Td)
Toepassing:
Netbookpc/Digitaal Fotokader/Draagbare DVD-Speler
Signaalinterface:
LVDS (1 CH, 6 beetje), 30 speldenschakelaar
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
HSD101PFW1-A03LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD101PFW1-A03
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A03
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezelopening 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Grootte van de contour 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 5001 (type) (TM)
Zienhoek 45/45/15/35 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 2/6 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K 50% NTSC
Typ van de lamp 24 stuks WLED, 10K uur, met LED Driver
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Netbook PC / Digitaal fotoraam / Draagbare DVD-speler
Signalinterface LVDS (1 ch, 6-bit), 30 pinnen
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
HSD101PFW1-A03 LCD Display Klantenservicebeleid:
1. tijdige orderverwerking:
2Geverifieerde orderadressen:
3Verzendingsopsporing en -ondersteuning:
4- Vinnige levering van beschikbare pakhuizen:
HSD101PFW1-A03LCD-paneel Verzending en pakket:
HSD101PFW1-A03 lcd display 10,1 inch tft lcd panel 1024*576 30 pin lcd scherm module 0
Verzendinformatie voor HSD101PFW1-A03 LCD-scherm:
Kwaliteitsborging:
Vinnige verzending:
Verzendadres:
Verzendtijden:
Garantie-informatie voor HSD101PFW1-A03 LCD-scherm:
1. Garantie van 12 maanden:
2- Onmiddellijke klantenservice:
HSD101PFW1-A03LCD-paneelVragen:
A: Ja, dat kunnen we.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?HSD101PFW1-A03?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD101PFW1-A03Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanHSD101PFW1-A03?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%