10.1 inch HSD101PFW1-A00 LCD scherm
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD101PFW1-A00
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
Chinees
ModelName:
HSD101PFW1-A00
Diagonale Grootte:
10.1“
Resolutie:
1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Actief Gebied:
222.72 (W) ×125.28 (H) mm
Vatting het Openen:
225.72 (W) ×128.28 (H) mm
Overzichtsgrootte:
235 (W) ×143 (H) ×5.2 (D) MM
Reactietijd:
2/6 (Type.) (Tr/Td)
Lamptype:
WLED, 10.000 uur, met LED-driver
Toepassing:
Netbookpc/Digitaal Fotokader/Draagbare DVD-Speler
Signaalinterface:
LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Productbeschrijving
HSD101PFW1-A00LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD101PFW1-A00
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A00
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezelopening 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Grootte van de contour 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 5001 (type) (TM)
Zienhoek 45/45/15/35 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op Om zes uur.
Reactietijd 2/6 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K 50% NTSC
Typ van de lamp WLED, 10 km uur, met LED Driver
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Netbook PC / Digitaal fotoraam / Draagbare DVD-speler
Signalinterface LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinnen
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Belangrijke informatie betreffende het HSD101PFW1-A00 LCD-scherm:
Kabelcompatibiliteit: Wij willen een naadloze ervaring met uw aankoop garanderen.
Het is essentieel om de originele kabels van uw item te controleren.
HSD101PFW1-A00LCD-paneel Verzending en pakket:
10.1 inch HSD101PFW1-A00 LCD scherm 0
Geschatte levertijd voor HSD101PFW1-A00 LCD-scherm:
We begrijpen dat de levertijd een cruciale factor is bij het overwegen van uw aankoop.
HSD101PFW1-A00LCD-paneelVragen:
V: Accepteert u steekproeforders vanHSD101PFW1-A00?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?HSD101PFW1-A00?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe de betaling vanHSD101PFW1-A00?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Contactgegevens voor HSD101PFW1-A00 LCD-scherm:
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%