HSD100IXN1-A10 LCD-scherm 10,0 inch LCD-paneel
Merknaam: HannStar
Modelnummer: Hsd100ixn1-A10
China
Modelnaam:
Hsd100ixn1-A10
Diagonale Grootte:
10.0"
Resolutie:
1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
Actief Gebied:
202.752 (W) ×152.064 (H) mm
Vatting het Openen:
205.8 (W) ×155.1 (H) mm
Overzichtsgrootte:
215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
Reactietijd:
2.4/5.6 (Type) (Tr/Td)
Comité Gewicht:
330g (Type.)
Toepassing:
Digitaal Fotokader
Signaalinterface:
TTL (1 ch, 6-bit) 60 pins Connector
Productbeschrijving
HSD100IXN1-A10LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD100IXN1-A10
PanelmerkHannStar
Model P/NHSD100IXN1-A10
Diagonale grootte10.0"
Paneltypea-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
PixelformaatRGB verticale strook
Actief gebied202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm
Bezelopening205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm
Lijst Dim.215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
BehandelingAntiglare, harde coating (3H)
Luminansie250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding6001 (type) (TM)
Bekijk richtingOm zes uur.
Reactietijd2.4/5.6 (Type.) (Tr/Td)
Zienhoek75/75/60/70 (type)
OperatiemodusTN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur262K 60% NTSC
LichtbronWLED [3S11P], 20 km uur, bestuurder zonder
Gewicht330 g (typisch)
Ontworpen voorDigitaal fotoraam
Framerate60 Hz
AanraakpaneelZonder
Interface typeTTL (1 ch, 6-bit) 60 pins Connector
Stroomvoorziening3.3/9.48/17/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
MilieuOperatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
HSD100IXN1-A10 LCD-scherm Over ons:
Een wereld van industriële controleoplossingen:
Waarom YONGS Company kiezen:
Neem contact op.
HSD100IXN1-A10LCD-paneel Verzending en pakket:
HSD100IXN1-A10 LCD-scherm 10,0 inch LCD-paneel 0
HSD100IXN1-A10 LCD-scherm Verzendinformatie:
HSD100IXN1-A10 LCD-scherm retour- en vervangingsbeleid:
HSD100IXN1-A10LCD-paneelVragen:
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD100IXN1-A10Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzenden jullie de goederen vanHSD100IXN1-A10 ?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Accepteert u steekproeforders vanHSD100IXN1-A10 ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%