10.0 inch LCD-module HSD100IXN1 1024*768 Geschikt LCD-schermpaneel voor digitaal fotoraam
Merknaam: HannStar
Modelnummer: HSD100IXN1-A00
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkende doos
China
ModelName:
HSD100IXN1-A00
Diagonale Grootte:
10.0"
Resolutie:
1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
Actief Gebied:
202.752 (W) ×152.064 (H) mm
Vatting het Openen:
205.8 (W) ×155.1 (H) mm
Overzichtsgrootte:
215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
Reactietijd:
2.4/5.6 (Type) (Tr/Td)
Comité Gewicht:
330g (Type.)
Toepassing:
Digitaal Fotokader
Signaalinterface:
TTL (1 ch, 6-bit), 60 pins Connector
Levering vermogen:
100000 Eenheid/Eenheden per Maand
Productbeschrijving
HSD100IXN1-A00LCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD100IXN1-A00
PanelmerkHannStar
Model P/NHSD100IXN1-A00
Diagonale grootte10.0"
Paneltypea-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
PixelformaatRGB verticale strook
Actief gebied202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm
Bezelopening205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm
Grootte van de contour215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
OppervlakteAntiglare, harde coating (3H)
Helderheid250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding6001 (type) (TM)
Zienhoek75/75/60/70 (type)
AfbeeldingsmodusTN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht opOm zes uur.
Reactietijd2.4/5.6 (Type.) (Tr/Td)
Kleuren weergeven262K
Typ van de lamp3S11P WLED, 20K uur, zonder bestuurder
Frequentie60 Hz
AanraakschermZonder
Gewicht van het paneel330 g (typisch)
ToepassingDigitaal fotoraam
SignalinterfaceTTL (1 ch, 6-bit), 60 pins Connector
Inlaatspanning3.3/9.48/17/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
MilieuWerktemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
HSD100IXN1-A00 LCD-scherm Details voor levering:
Betalingsopties:
Betalingstermijn:
Speciale verzoeken:
HSD100IXN1-A00LCD-paneel Verzending en pakket:
10.0 inch LCD-module HSD100IXN1 1024*768 Geschikt LCD-schermpaneel voor digitaal fotoraam 0
HSD100IXN1-A00 LCD-scherm Verzending:
LTL-vrachtvervoerder voor overgrote goederen:
Versnelde verzendopties:
Internationale scheepvaart:
Vervoerders:
Binnenlandse vlotvervoer:
HSD100IXN1-A00 LCD-scherm garantiebeleid:
Garantieperiode:
De garantieperiode voor het LCD-scherm HSD100IXN1-A00 is 60 dagen vanaf de aankoopdatum.
Garantie dekking:
Ruil of terugbetaling:
Terugkeerproces:
Onze verbintenis:
HSD100IXN1-A00LCD-paneelVragen:
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD100IXN1-A00Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzenden jullie de goederen vanHSD100IXN1-A00?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen ontvangen?HSD100IXN1-A00?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%