HannStar 9,6 inch 800*600 HSD096MS11-B00 LCD scherm
HSD096MS11-B00LCD-paneelProductgegevens:
| HannStarLCDScherm HSD096MS11-B00 | |
|---|---|
| Panelmerk | HannStar |
| Model P/N | HSD096MS11-B00 |
| Diagonale grootte | 9.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm |
| Bezelopening | 197.4 ((W) × 148.8 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 224 ((H) × 169,2 ((V) × 9,3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 4501 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 70/70/45/50 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | CCFL [2 stuks], 40K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 350 g (typisch) |
| Ontworpen voor | Digitaal fotoraam / draagbare dvd-speler |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |