HSD096MS11-A Originele 9,6 inch 800*600 TFT LCD schermpaneel voor Hannstar
Merknaam: HannStar
Modelnummer: Hsd096ms11-a
CHINA
ModelName:
Hsd096ms11-a
Diagonale Grootte:
9.6“
Resolutie:
800 (RGB) ×600, SVGA 104PPI
Actief Gebied:
194.4 (W) ×145.8 (H) mm
Vatting het Openen:
197.4 (W) ×148.8 (H) mm
Overzichtsgrootte:
224 (W) ×169.2 (H) ×9.3 (D) MM
Helderheid:
350 cd/m ² (Type.)
Gewicht:
420g (Type.)
Gebruikt voor:
Digitaal Fotokader/Draagbare DVD-Speler
Signaalinterface:
LVDS (1 CH, 6 beetje), 20 speldenschakelaar
Productbeschrijving
HSD096MS11-ALCD-paneelProductgegevens:
HannStarLCDScherm HSD096MS11-A
Panelmerk HannStar
Model P/N HSD096MS11-A
Diagonale grootte 9.6"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Bezelopening 197.4 ((W) × 148.8 ((H) mm
Grootte van de contour 224 ((W) × 169,2 ((H) × 9,3 ((D) mm
Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 350 cd/m2 (Type.)
Contrastverhouding 4001 (type) (TM)
Zienhoek 70/70/45/50 (type)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht op Om zes uur.
Reactietijd 25 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 262K 70% NTSC
Typ van de lamp 2 stuks CCFL, 30.000 uur, zonder chauffeur.
Frequentie 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Gewicht 420 g (type)
Toepassing Digitaal fotoraam / draagbare dvd-speler
Signalinterface LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
HSD096MS11-A LCD scherm Beschrijving:
HSD096MS11-ALCD-paneel Verzending en pakket:
HSD096MS11-A Originele 9,6 inch 800*600 TFT LCD schermpaneel voor Hannstar 0
HSD096MS11-A LCD-scherm Leveringstijd:
HSD096MS11-A LCD-scherm garantie:
HSD096MS11-ALCD-paneelVragen:
A: Ja, dat kunnen we.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?HSD096MS11-A ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?HSD096MS11-A Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Accepteert u steekproeforders vanHSD096MS11-A ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%